High Temp Hood Type Dishwasher CM-XXB15-1001JD Stainless Steel Commercial Dishwasher
High Temp Hood Type Diswasher
bakul pencuci pinggan jenis tudung komersial
Enlarged rack
Lengan semburan mesin basuh pinggan mangkuk komersial
High-pressure water flow
mesin basuh pinggan mangkuk jenis hud komersial
Mudah dikendalikan
One-piece press molded sink
Seamless sink
Stainless steel heating tubes
Tiub pemanasan keluli tahan karat
/Each
Add to Quote
Product Overview
SPECS
Model No
CM-XXB15-1001JD
Equipment size(Wx Dx H)
780*880*1435mm
jumlah kuasa
12KW
Pemulihan haba
tidak
Dispenser
terbina dalam
Melihat tingkap
ya
Kuasa pam air
0.75KW
Voltan
380V/50HZ
Kapasiti mencuci
60 racks/hour
Main wash water tank
23.3L
Suhu basuh utama
55-65℃
Suhu membilas
85-95℃
Ketinggian salur masuk
415mm
Masa membasuh
60s/90s/120s
bahan
keluli tahan karat
Rack size(Wx Dx H)
600*600*100mm