High Temp Hood Type Dishwasher CM-XXB15-1001JD Stainless Steel Commercial Dishwasher
High Temp Hood Type Diswasher
سلة غسالة الصحون التجارية
Enlarged rack
ذراع رش غسالة الصحون التجارية
High-pressure water flow
غسالة صحون نوع الشفاط التجاري
سهل تنفيذه
One-piece press molded sink
Seamless sink
Stainless steel heating tubes
Stainless steel heating tube
/Each
Add to Quote
Product Overview
SPECS
نموذج رقم:
CM-XXB15-1001JD
Equipment size(Wx Dx H)
780*880*1435mm
إجمالي القوة
12 كيلو واط
استرجاع الحرارة
رقم
موزع
مدمج
نافذة الرؤية
نعم
قوة مضخة المياه
0.75 كيلو واط
الجهد االكهربى
380 فولت / 50 هرتز
سعة الغسيل
60 racks/hour
Main wash water tank
23.3 لتر
درجة حرارة الغسيل الرئيسية
55-65℃
درجة حرارة الشطف
85-95℃
ارتفاع المدخل
415mm
وقت الغسيل
مواد
الفولاذ المقاوم للصدأ
Rack size(Wx Dx H)
600*600*100mm