High Temp Hood Type Dishwasher CM-XXB15-1001JD Stainless Steel Commercial Dishwasher
High Temp Hood Type Diswasher
상업용 후드 식 식기 세척기 바구니
Enlarged rack
상업용 식기세척기 스프레이 암
High-pressure water flow
상업용 후드형 식기세척기
조작하기 쉬움
One-piece press molded sink
Seamless sink
Stainless steel heating tubes
스테인레스 스틸 가열 튜브
/각
견적에 추가
제품 개요
사양
모델 없
CM-XXB15-1001JD
Equipment size(Wx Dx H)
780*880*1435mm
총 전력
12KW
열회수
아니요
약제사
내장
보기 창
수도 펌프 동력
0.75KW
전압
380V/50HZ
세탁 용량
60 racks/hour
Main wash water tank
23.3L
주요 세척 온도
55-65°C
헹굼 온도
85-95°C
입구 높이
415mm
세탁시간
60년대/90년대/120년대
재료
스테인레스 스틸
Rack size(Wx Dx H)
600*600*100mm