Countertop Meat Slicer CM-SL-300B Luxury Frozen Meat Cutting Machine
Model No
CM-SL-300B
Voltage
220V/230V/240V/110V/100V
Frequeny
50Hz/60Hz
Power
550W
Blade dia
300mm
cutting thickness
0~15mm
Product size
640*600*750mm