Commercial Grade Meat Slicer CM-SL-300E Commercial Meat Cutter Machine
Model No
CM-SL-300E
Voltage
220V/230V/240V/110V/100V
Frequeny
50Hz/60Hz
Power
500W
Blade dia
300mm
cutting thickness
0~15mm
Product size
600*540*680mm